Karherop napisał(a):
|
Wypada rozgraniczyć tabele na kluby które podają ilość sprzedanych biletów , a kluby które podają ilość faktyczna kibiców na meczu. Skąd inad wiadomo które kluby lubią " oszukiwac".
|
Powyższe zestawienie jest chyba zrobione na podstawie rzeczywistej frekwencji, a nie podawanej. Tak wnioskuję po wyniku Legii, ostatnio też podali więcej niż 13 tysięcy.
Na Ekstrastats podają rzeczywistą, na tt pisali, że ich źródłem są raporty delegatów, a nie podawana frekwencja na stadionach. Na 90 minut też podają przybliżoną rzeczywistą.