Karherop napisał(a):

|
Wypada rozgraniczyć tabele na kluby które podają ilość sprzedanych biletów , a kluby które podają ilość faktyczna kibiców na meczu. Skąd inad wiadomo które kluby lubią " oszukiwac".
|
W dodatku trzeba by uwzględnić mecze piątkowe i poniedziałkowe na których zazwyczaj jest ok. 30% ludzi mniej niż w sobotę czy niedzielę dlatego takie średnie frekwencje zawsze mnie śmieszą... Bo jak w ....isku warszawskim ma być rzetelny wynik jeżeli w poniedziałek (nie licząc wielkanocnego) legła nie grała od ponad 5 lat, a w piątki to grają raz w roku, a takie Kielce czy też Szczecin to ciągle piątek 18 czy poniedziałek...