Wyświetl pojedynczy post
BlurgH
Senior Member
 
Od: 07.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#85
Stary 19.08.2019, 20:48
Za 2 tygodnie trzeba by się spiąć troszkę i przeskoczyć Górnika w tabeli
W długi weekend kupionych było prawie 20k (tak, wiem, że na stadionie było mniej), ale teraz mecz będzie w sobotę, wakacje się kończą - warto by podnieść frekwencję
Czesiu... Co ty robisz zarazo
Odpowiedz cytując