Temat
:
[V kolejka] Wisła Kraków - ŁKS Łódź, 16-08-2019, 20:30
Wyświetl pojedynczy post
BlurgH
Senior Member
Od: 07.2010
Offline
#
85
19.08.2019, 20:48
Za 2 tygodnie trzeba by się spiąć troszkę i przeskoczyć Górnika w tabeli
W długi weekend kupionych było prawie 20k (tak, wiem, że na stadionie było mniej), ale teraz mecz będzie w sobotę, wakacje się kończą - warto by podnieść frekwencję
Czesiu... Co ty robisz zarazo
BlurgH
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do BlurgH
Znajdź inne posty napisane przez BlurgH