Karherop napisał(a):

Po wygranym meczu najtaniej wrzucać innym tonowanie nastroju.
Nasza drużyna może mieć jeden problem - wąska kadrę przy kontuzjach. 4 lata temu to nawet BVB była na jesień na miejscu spadkowym w Bundeslidze gdy 1/3 kadry leżała w szpitalu.
Podobnie u nas na wiosnę po Legii wszyscy kibice byli w euforii a jak się to skończyło? Walka w grupie spadkowej.
Jeśli na początku grudnia drużyna będzie w czubie tabeli to będzie można być w miarę spokojnym o grupę mistrzowska . Jeśli będziemy oscylować wokol 6-9 miejsca to nie stawiałbym majątku o nasz awans, bo i dysproporcje sportowe pomiędzy dolem a góra tabeli sa u nas zbyt małe.
|
Nasza drużyna może mieć problem, że w zimowym oknie nie uda się utrzymać składu.
A w temacie hurra optymizmu, to jak drużyna kilka razy dostanie to na forach zacznie się zwalnianie trenera.
Więc potrzeba dużo cierpliwości, by projekt "Wisła Kraków" wypalił. I pieniądze nadal są sprawą kluczową.