Wyświetl pojedynczy post
pepe72
Senior Member
 
Od: 08.2005
Skąd: kraina gandzi i deszczu

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#80
Stary 19.08.2019, 14:53
Karherop napisał(a):Wyświetl post
Po wygranym meczu najtaniej wrzucać innym tonowanie nastroju.
Nasza drużyna może mieć jeden problem - wąska kadrę przy kontuzjach. 4 lata temu to nawet BVB była na jesień na miejscu spadkowym w Bundeslidze gdy 1/3 kadry leżała w szpitalu.

Podobnie u nas na wiosnę po Legii wszyscy kibice byli w euforii a jak się to skończyło? Walka w grupie spadkowej.

Jeśli na początku grudnia drużyna będzie w czubie tabeli to będzie można być w miarę spokojnym o grupę mistrzowska . Jeśli będziemy oscylować wokol 6-9 miejsca to nie stawiałbym majątku o nasz awans, bo i dysproporcje sportowe pomiędzy dolem a góra tabeli sa u nas zbyt małe.
Nasza drużyna może mieć problem, że w zimowym oknie nie uda się utrzymać składu.
A w temacie hurra optymizmu, to jak drużyna kilka razy dostanie to na forach zacznie się zwalnianie trenera.
Więc potrzeba dużo cierpliwości, by projekt "Wisła Kraków" wypalił. I pieniądze nadal są sprawą kluczową.
Statystyki Wisły na wykresach: https://www.canva.com/design/DAGtt9A...Id=hc3c6977d12

Cele Wisły na sezon 2026/27
Na razie świętowanie awansu
Odpowiedz cytując