|
Ten Kulenovic u nich gra bo chca to drewno oochnac jak najdrozej , a sznaciarz hiszpanski po prostu wie ze na inna lige jest za slaby, i nigdy mu nie wyjdzie juz tak rok jak w Wisle , gdzie robil co chcial , bo byl nietykslna gwiazda przecietnej druzyny , w leggi juz jest inne cisnienie
|