Wyświetl pojedynczy post
gizmowisla
Senior Member
 
 
Od: 08.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#14209
Stary 19.08.2019, 06:16
Ten Kulenovic u nich gra bo chca to drewno oochnac jak najdrozej , a sznaciarz hiszpanski po prostu wie ze na inna lige jest za slaby, i nigdy mu nie wyjdzie juz tak rok jak w Wisle , gdzie robil co chcial , bo byl nietykslna gwiazda przecietnej druzyny , w leggi juz jest inne cisnienie
Odpowiedz cytując