|
Ciekawe czy Warszawka myśli nad opchnięciem Lopeza, albo on o odejściu - kolejny mecz gra Kulenovic, a nie sądze by nasza dawna gwiazdka była zadowolona z ławki. Jeśli w Warszawie myślą to powinni być świadomi, że to może być ostatnia okazja na zarobienie na Lopezie w miarę dobrych pieniędzy, bo za rok będzie miał trzydziestke i jeśli przesiedzi sezon na ławie to raczej kokosów nie wyciągną. A nam przydałoby się trochę kaski.
kacpaw91 napisał(a): 
|
Lepiej odpaść z Levadią niż z Podbeskidziem w Pucharze Polski,
|
|