Wyświetl pojedynczy post
Karherop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#79
Stary 18.08.2019, 17:41
Adrio napisał(a):Wyświetl post
Teraz zapytam gdzie płaczki które już widziały spadek w tym sezonie czy ostrą walkę o utrzymanie? Mamy dobry, wyrównany skład który w tej lidze może powalczyć i nie ma co rokować po początku sezonu kto będzie do spadku a kto będzie mistrzem.


Róbmy swoje, grajmy swoją piłkę i spokojnie będziemy w pierwszej 8 bo do tego dużo nie potrzeba.
Po wygranym meczu najtaniej wrzucać innym tonowanie nastroju.
Nasza drużyna może mieć jeden problem - wąska kadrę przy kontuzjach. 4 lata temu to nawet BVB była na jesień na miejscu spadkowym w Bundeslidze gdy 1/3 kadry leżała w szpitalu.

Podobnie u nas na wiosnę po Legii wszyscy kibice byli w euforii a jak się to skończyło? Walka w grupie spadkowej.

Jeśli na początku grudnia drużyna będzie w czubie tabeli to będzie można być w miarę spokojnym o grupę mistrzowska . Jeśli będziemy oscylować wokol 6-9 miejsca to nie stawiałbym majątku o nasz awans, bo i dysproporcje sportowe pomiędzy dolem a góra tabeli sa u nas zbyt małe.
Ostatnio edytowane przez Karherop : 18.08.2019 o godz. 17:44.
Odpowiedz cytując