Wyświetl pojedynczy post
picasso
Senior Member
 
 
Od: 07.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#78
Stary 18.08.2019, 15:29
dla mnie cichym bohaterem meczu jest Sylwia.mnóstwo dobrej roboty odwalił.drugi plus to Wojtkowski duzo lepszy mecz niż wszystkie do tej pory.może będa jeszcze z neigo ludzie.i trzecia rzecz to Buchal.gdyby puścil dwa nikt nie miałby do niego pretensji...ale on to wszystko wybronił.z tym,ze nadal nie lubię jak jest zmuszony do gry nogami.oprócz tego ładnei wprowadzil sie Buksa,Kuba klasa sam dla siebie.jedyny dla mnei zawód to Chuca.zobaczymy co będzie dalej.
dziękuję za uwagę
Odpowiedz cytując