Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#77
Stary 18.08.2019, 15:17
pepe72 napisał(a):Wyświetl post
Ale masz świadomość, że dokopaliśmy beniaminkowi, który jest głównym kandydatem do spadku?
Owszem, powinniśmy grać o top8 ale polecam poobserwować wątek statystyczny. Będę dostarczał kontent dopóki komputer Adasssa nie dźwignie rachunków.
Nie sądzę żeby akurat o Ciebie chodziło, a statystyki które przedstawiasz zawsze na propsie. Jest kilku gówniarzy i prowokatorów których jedyny wkład to obrażanie trenerów, piłkarzy, pracowników klubu. Możemy spaść, jak i zdobyć mistrzostwo. Aktualnie wszyscy grają na zbliżonym poziomie (poza Arką i beniaminkami), każdy może wygrać z każdym. Może z czasem pojawią się liderzy, na razie to wróżenie z fusów.

raindog - mam inne zdanie, próby grania do przodu bez odpowiedniego materiału to samobójstwo. Drużynę buduje się od tyłu, inaczej każdy ogarnięty zespół (fakt że mało takich w naszej lidze) cię wypunktuje.
Ostatnio edytowane przez wolfy : 18.08.2019 o godz. 15:24.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując