Mam świadomość i mam świadomość z kim graliśmy 4 poprzednie mecze, jak w nich wyglądaliśmy i jak wyglądały drużyny z którymi graliśmy. Co z tego że beniaminek? Przypomnij mi proszę wyniki z beniaminkami z tamtego sezonu? Ta liga jest tak nieprzewidywalna, że nawet na koniec możemy bić się o mistrzostwo. Nie pierwszy raz piszę o górnej ósemce i swoje zdanie będę podtrzymywał nawet jeżeli przegralibyśmy z Jagą.
pepe72 napisał(a):
Adrio napisał(a):
...
Teraz zapytam gdzie płaczki które już widziały spadek w tym sezonie czy ostrą walkę o utrzymanie? Mamy dobry, wyrównany skład który w tej lidze może powalczyć i nie ma co rokować po początku sezonu kto będzie do spadku a kto będzie mistrzem.
Róbmy swoje, grajmy swoją piłkę i spokojnie będziemy w pierwszej 8 bo do tego dużo nie potrzeba.
Ale masz świadomość, że dokopaliśmy beniaminkowi, który jest głównym kandydatem do spadku?
Owszem, powinniśmy grać o top8 ale polecam poobserwować wątek statystyczny. Będę dostarczał kontent dopóki komputer Adasssa nie dźwignie rachunków.
|