Adrio napisał(a):

...
Teraz zapytam gdzie płaczki które już widziały spadek w tym sezonie czy ostrą walkę o utrzymanie? Mamy dobry, wyrównany skład który w tej lidze może powalczyć i nie ma co rokować po początku sezonu kto będzie do spadku a kto będzie mistrzem.
Róbmy swoje, grajmy swoją piłkę i spokojnie będziemy w pierwszej 8 bo do tego dużo nie potrzeba.
|
Ale masz świadomość, że dokopaliśmy beniaminkowi, który jest głównym kandydatem do spadku?
Owszem, powinniśmy grać o top8 ale polecam poobserwować wątek statystyczny. Będę dostarczał kontent dopóki komputer Adasssa nie dźwignie rachunków.