wolfy napisał(a):

Stolarczyk pokazał że umie coś ulepić z tego co ma, już trzeci raz. Moskal gra zawsze to samo bez względu na wykonawców.
Gra obronna ŁKS-u to była parodia, a do tego nie potrzeba wielkich techników, tylko dobrego ustawienia i asekuracji.
|
Zgadzam się z tym w 100%. Moskal ma tylko jeden sposób grania. Żadnych wyjatków.
Moskal to najlepiej by się sprawdził jako specjalista od ataku w sztabie innego trenera, bo o grze obronnej to on nie ma pojecia. (Tak jak w sztabach klubów NBA -specjalista od obrony, ataku itd)
Z taką radosną grą to ŁKS jest na prostej drodze do I ligi. I co z tego że ładnie graja... grac trzeba tak żeby punktować.