|
Ondrasek z pierwsza bramka dla FC Dallas. Pierwszy raz rozegrał wiecej niz 15 minut bo wszedł na poczatku drugiej polowy, strzelił bramke na 1-3 a potem jego koledzy dołozyli jeszcze dwie i zremisowali. Ciekawe, ze nigdzie nie ma informacji na jak długo podpisał z nimi kontrakt. Radzi sobie tam srednio no ale moze ta bramka troche go podbuduje. U nas tez potrzebował czasu zeby zaczac strzelac
|