Wyświetl pojedynczy post
Adrio
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 12.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#72
Stary 18.08.2019, 09:44
Mecz bardzo dobry w naszym wykonaniu, Stolar bardzo dobrze przygotował do niego zespół. Wydaje się, że powoli wchodzimy na wyższy poziom. Wracają kontuzjowani, wraca rywalizacja o podstawową 11 co jest dobre dla zespołu.


Wreszcie dobry mecz Sadloka, Niepsuj pokazał co potrafi i ma dryg do gry kombinacyjnej i co ważne jest szybki co w takim ustawieniu jest bardzo pomocne. Brożek widać od początku sezonu, że jest świeżość i jest głód gry i chęć pokazania, że dalej potrafi. Kuba w 30 minut pokazał co potrafi i ile daje tej lidze i drużynie. JC Silva wraz z Saviceviciem profesura w środku pola(JCS chyba gracz meczu). Wojtkowski wreszcie pokazał się z dobrej strony chociaż jeszcze za dużo kółeczek i złych wyborów ale widać ze jak jest w podstawowym składzie to czuje się pewniej w grze. Buchal też wybronił co miał wybronić, wydaje się w bdb formie od początku sezonu.


Teraz zapytam gdzie płaczki które już widziały spadek w tym sezonie czy ostrą walkę o utrzymanie? Mamy dobry, wyrównany skład który w tej lidze może powalczyć i nie ma co rokować po początku sezonu kto będzie do spadku a kto będzie mistrzem.


Róbmy swoje, grajmy swoją piłkę i spokojnie będziemy w pierwszej 8 bo do tego dużo nie potrzeba.
Odpowiedz cytując