|
Właśnie z tego powodu pytam. Sam Filipek stwierdził, że bramki wpadały głównie po naszych indywidualnych błędach w obronie, a gdzieś obiło mi się o uszy, że po błędach Lisa i chciałem to poprostu zweryfikować. Jeśli to prawda to szkoda, bo chyba szanse na wytransferowanie go maleją (jeśli w ogóle jakieś większe szanse były), do tego Buchalik, póki co, sprawuje się całkiem przyzwoicie.
|