Wyświetl pojedynczy post
wiesniak842
Socios Wisła Kraków
 
Od: 01.2015

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1274
Stary 18.08.2019, 08:38
Właśnie z tego powodu pytam. Sam Filipek stwierdził, że bramki wpadały głównie po naszych indywidualnych błędach w obronie, a gdzieś obiło mi się o uszy, że po błędach Lisa i chciałem to poprostu zweryfikować. Jeśli to prawda to szkoda, bo chyba szanse na wytransferowanie go maleją (jeśli w ogóle jakieś większe szanse były), do tego Buchalik, póki co, sprawuje się całkiem przyzwoicie.
Odpowiedz cytując