Arked napisał(a):

Gdy patrzę na Brożka i to jak prezentuje się fizycznie to mam wrażenie, że ciągnące się przez kilka lat kontuzje mogą zapewnić mu... drugą młodość. Miał naprawdę dużo czasu na regenerację, zaleczenie urazów i ... złapanie świeżości. Zarówno fizycznie jak i psychicznie.
Poza oczywistymi oczywistościami bardzo podobała mi się zmiana jaką dał Buksa. Po raz pierwszy zobaczyłem w nim iskrę i materiał na poważnego piłkarza. Szkoda, że ten strzał mu nie wpadł.
|
Lodu. Proponuję wywiad w Interii.
https://sport.interia.pl/klub-wisla-...eo,vId,2737785
Brozio mówi wyraźnie, że fizycznie PESELu nie przeskoczy.