Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#65
Stary 17.08.2019, 13:19
Cygan82 napisał(a):Wyświetl post
Brawo druzyna, w końcu dobry mecz.Czyli co trenerze,ruszamy od 5 kolejki co rundebo jak narazie to się sprawdza.
Trudno żeby było inaczej, skoro co rundę (nawet nie sezon) całkowicie przebudowujemy skład. Z przyczyn finansowych.

Od siebie dołoże tyle, że wymiana Chuki za Maka, mimo braku zgrania zmieniła nasz styl na lepsze. Żal mi to pisać ale Mak słabo się sprawdza w kombinacyjnej piłce granej przez resztę składu. Brakuje mu nie tyle techniki, co myślenia i przeglądu pola. Może trener coś z niego wyrzeźbi.

ŁKS to typowa drużyna Moskala, z nami chyba jednak wyglądała najgorzej w tym sezonie i myślę że to nie przypadek. Po prostu Stolarczyk jest lepszym trenerem. I ustawienie 433 działa, i defensywa dobrze funkcjonuje, wystarczy zgranie i optymalny skład na boisku.

Metryka się nie liczy jeśli umiesz dwa-trzy razy więcej niż większość parapiłkarzy w tej śmiesznej lidze. Brożek, Boguski, Sadlok, Wasilewski i przede wszystkim Kuba dają tej lidze jakość, podobnie jak 3 ligowi Hiszpanie. Brożek samym podchodzeniem pod linie obrońców wywoływał panikę w ŁKS-ie po tym jak im obebrał piłkę i poszedł sam na sam. W wieku 36 lat on tą ligę i jej piłkarzy zwyczajnie ośmiesza, również tych którzy przegrywają z nim i Boguskim walkę o miejsce w składzie.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując