Brawo druzyna, w końcu dobry mecz.Czyli co trenerze,ruszamy od 5 kolejki co runde

bo jak narazie to się sprawdza. Wynik super ,forma zespołu również, ale prawdziwa weryfikacja formy i naszej siły w najbliższych 3 kolejkach Jaga, Zagłębie i Korona,będę zadowolony jeśli zrobimy na nich7 pkt.