|
Co robiimy z palcem? Czerpach piłeś - nie pisz.
Mecz pod naszą całkowita kontrola, choć trzeba też oddać ze piłkarze LKSu mentalnie i sportowo są w 1 lidze. Nie życzę tego Moskalowi, ale będą wraz z Arka, Plockiem i Rakowem głównymi kandydatami do spadku. A przecież w tym sezonie spadają 3 drużyny.
Cieszy "odblokowanie " drużyny. Rozkręcający się Silva. Kuba klasa sama w sobie. Brożek który pokazał że potrafi nie tylko asystować. I Buksa, ten młodzian miał kapitalne wejście. Same inteligentne podania, super strzał, wystawianie się do gry. To powinien być pierwszy zmiennik/partner dla Brożka w ataku.
Osobne brawa dla Stolarczyka, który świetnie nastawił mentalnie zespół. Widać było od pierwszych minut piane na ustach piłkarzy, pressing, dobre czytanie gry, walkę o każdą piłkę. Świetnie się nas wczoraj oglądało.
|