Wyświetl pojedynczy post
Arkadiusz.Czerepach
Senior Member
 
 
Od: 11.2016

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#56
Stary 17.08.2019, 06:57
tak jak pisałem , to w końcu musi odpalić i ODPALIŁO

teraz skupcie sie na tym zastrzeżeniu :

GDYBY omijały na kartki i kontuzje , oraz zimowa wyprzedaż (tak dalej jesteeśmy w finansowej dupie)

z palcem w dupie robimy mistrza w tej lidze

ale że oczywiście w/w nas nie ominą , zapewne będzie podobnie jak w tym sezonie

chciałem też sie wyżyc na Brożku , ale po tych 2 bramkach po prostu nie wypada

tak samo jak nie wypada panowie plwać na naszą obronę 2 stracone bramki w 5 meczach , i to nie dzięki jakimś cudom w bramce Buchala, dziurawy w kilku meczach środek pola tez im nie ułatwiał zadania

więc transfery p/p Janickiego i Niepsuja (daVid - serio? ) nalezy zaliczyc do naprawdę BARDZO udanych , ludzie , przecież my wymieniliśmy 2 z 4 obrońców względem poprzedniego sezonu (50%) a do tego 3 (Sadlok) zmienilismy pozycje , a te 4 (Klemenz) jest z nami pół roku

rywale powinni w to wchodzić jak w masło , a tu tracimy średnio co 2,5 spotkania jedną bramke

lodu !
Odpowiedz cytując