Wyświetl pojedynczy post
Lonia
Member
 
Od: 08.2018

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#55
Stary 17.08.2019, 06:12
Za ten mecz należą się brawa każdemu bez wyjątku,od trenera zaczynając a na kibicach kończąc.
Mam wielki problem ze wskazaniem MoTM;
Brozio dwa gole,inteligentna gra po prostu klasa,
Vukan piękny gol ,asysta,kreowanie gry,
Kuba mimo krótkiej gry pokazał ile daje tej druzynie jakości plus; asysta,"prawie" asysta i mogła być kolejna gdyby RB9 nie spartolił.
Stawiam jednak na Jeana Carlosa Silve,wprawdzie bez gola i asysty ale gość nakrył czapką Ramireza i praktycznie wyłączył go z gry,zapierdzielał i walczył na całej długości i szerokości boiska(bodajże drugi po Boguskim w nastukanych km)świetnie regulował tempo gry,dobrze sie zastawiał a to jak związał 3 łodzian i 1 zwodem i balansem ruszył na bramkę - mistrzostwo świata.Jeżeli to nie był jednorazowy błysk to jak dla mnie podstawowa 11 do końca sezonu i już nie musimy się denerwować jak Basha złapie kontuzję-mamy zastępcę.
Co odróżnia wczorajszy mecz od 4 poprzednich?...w końcu wyglądaliśmy dobrze motorycznie,oby ten gaz został juz do końca sezonu a o górną ósemkę możemy być spokojni.
Odpowiedz cytując