|
Komentujący na tym forum dzielą się na 3 grupy: parchy podszywające się pod kibiców Wisły, kibice Wisły dla których szklanka jest w połowie pusta oraz kibice Wisły, dla których szklanka jest w połowie pełna. Ja doceniam samo to, że mamy szklankę, tym bardziej, że w polowie pełną. Świetny mecz! Świetna Wisła! Świetny wynik!
|