Wehrmacht napisał(a):

|
5 mecz pod wodza trenera w zeszlym sezonie 5-2 z Amica, 5 mecz pod wodza trenera z nowa druzyna w zimie 6-2 z Korona, 5 mecz pod wodza trenera z nowa druzyna w tym sezonie.... ?
|
4-0 z ŁKSem

Widac druzyny Stolarczyka tak maja, ze odpalaja w 5 spotkaniu.

o samym meczu wypowiem sie jutro, bo padam na pysk.