|
Myślę, że ten efektowną i efektywną (zwróćcie uwagę na statystyki) grę zawdzięczamy otwartej grze ŁKSu. Potwierdzenie stereotypu o Moskalu: ładna i otwarta gra, nawet kosztem wyniku, nawet jeśli brak do tego materiału. Udało nam się to wykorzystać.
Kilka luźnych obserwacji:
Sadlok dalej się męczy, Niepsuj psuje, obrona niepewna.
Brożek miał swoje lepsze i gorsze momenty w meczu, ale generalnie na wielki plus. Ciągle gra. Super, bardzo się cieszę z jego bramek.
Wojtkowski wygląda jakby trochę schudł i trochę się spiął - efekt jest taki, że wciąż podejmuje złe decyzje (nauczy się...), ale biega i jest pod grą.
Buksa bardzo fajna zmiana. Na takich przeciwników zdecydowanie lepszy wybór od Bałaniuka czy Maka.
Błaszczykowski - najlepszy piłkarz tej szarej i smutnej ligi.
Kogo Brożek tak opieprzał pod koniec meczu? : )
Konta "czaro" na innych portalach (w tym tt) nie są moje. Nie odpowiadam za publikowane tam treści.
|