Wyświetl pojedynczy post
speedfashion
Senior Member
 
 
Od: 01.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#42
Stary 16.08.2019, 22:51
Dawno nie czulem takiej atmosfery na stadionie. Taki mecz byl nam szalenie potrzebny. jest jakas szansa, ze wprawi tryby w ruch.

Brozek, Blaszczykowski, Savicevic - klasa. Momentami swietnie Wojtkowski. A moim cichym bohaterem jest Jean Carlos - z trybun swietnie bylo widac, ile wysilku wkladal w defensywe.

Szkoda tylko slupka Buksy. Ale nastepny wpadnie.
Nie uczyniłeś mnie garbatym
Dzięki Ci za to Panie
Odpowiedz cytując