|
Dawno nie czulem takiej atmosfery na stadionie. Taki mecz byl nam szalenie potrzebny. jest jakas szansa, ze wprawi tryby w ruch.
Brozek, Blaszczykowski, Savicevic - klasa. Momentami swietnie Wojtkowski. A moim cichym bohaterem jest Jean Carlos - z trybun swietnie bylo widac, ile wysilku wkladal w defensywe.
Szkoda tylko slupka Buksy. Ale nastepny wpadnie.
Nie uczyniłeś mnie garbatym
Dzięki Ci za to Panie
|