Wyświetl pojedynczy post
AS82
Banita
 
 
Od: 07.2005
Skąd: Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#41
Stary 16.08.2019, 22:50
Trochę się bałem tego meczu bo ŁKS dobrze gra piłką (ręka Kazia), ale nasza taktyka choć ryzykowna, czyli czekanie na ŁKS przed własnym polem karnym ,się opłaciła, rywal dochodził do 16 tki i nic ne mógł zrobić.
W 1 połowie super grał Sadlok , ciągnął naszą grę lewą flanką. Chuca chyba więcej atutów ma grając bliżej środka, choć i tak lepszy od Maka.Silva miał jedną stratą ,która mogła dla nas skończyć stratą bramki...
Brozio jak za dawnych lat, Kuba centra , Paweł szczupakiem na 4-0 .
Odpowiedz cytując