Temat
:
[V kolejka] Wisła Kraków - ŁKS Łódź, 16-08-2019, 20:30
Wyświetl pojedynczy post
Piotr777
Senior Member
Od: 08.2016
Offline
#
35
16.08.2019, 21:33
Pepinho
napisał(a):
Mając na uwadze dotychczasowe spotkania tego sezonu i naszą formę a raczej jej brak to remis będzie sukcesem.
Wolisz krem czy maść na ból dupy?
Piotr777
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Piotr777
Znajdź inne posty napisane przez Piotr777