|
Jeszcze krótko odnośnie poprzednich występów.
Mamy 4 punkty po meczach z liderem, v-ce liderem, 5-tym i 6-tym zespołem w tabeli.
W większości tych spotkań, nie gralismy optymalnym składem.
Nie chcę usprawiedliwiać naszych kopaczy, takie są fakty.
Osobiscie nie jestem zwolennikiem przejścia zespołu na 4-3-3, bo nie widzę schematów rozegrania piłki do przodu. Próbujemy grać od tyłu, przez bramkarz i dwóch stoperów, z tym że żaden z nich fantastycznie nogami to nie gra. Stąd też niektórzy, a nawet większość z Was krytykuje zespół za styl. Uwązam, że stać nas na więcej, ale wiem że musimy poczekać na wprowadzenie Chuci i powrót Kuby + Vukan z Bashą w 1wszym składzie, byśmy mogli grać tą piłę którą potrafimy najlepiej.
Dziś liczę na wygraną, liczę na szybką, kombinacyjną grę w środku pola.
Pisząc ten post nie ma jeszcze składów, ale chciałbym zobaczyć zespół w ustawieniu:
Buchalik - Sadlok Janicki Klemenz Niepsuj - Wojtowski Vukan Silva - Chuca Brożek Kuba
|