Grantar napisał(a):

|
Mak obowiązkowo ! czemuż go na ławce sadzacie ? ... To jeden z jaśniejszych punktów w naszej drużynie.
|
nie wiem co ćpiesz, ale odstaw to natychmiast.
Mak najsniejsze punkty? Ten Mak? Nasz Mak? Chłopak głowa w doł, i jesli podczas biegu nie ucieknie mu pilka to poda na oślep, lub sie o nią potknie. Tak to wygladało do tej pory. O jakosci wrzutek/strzalow jak no bocznego, nie bede sie wypowiadal by nie robic mu przykrosci.
Buchal- Jakas tam smieszna linia mażiniota - Vukan, Boguski, Wojtkowski - Silva, Kuba - Pawel na falszywej 9, ewentualnie dalbym juniorka do obrony, by za Wojtkowskiego zagral Chuka