Arkas napisał(a):

Otwarty mecz i liczę że Brożek w końcu coś ustrzeli i jakoś na swój sposób się odblokuje. Dodatkowo zmiana ustawienia, 4-4-2 z delikatnie wysuniętym Brożkiem byłoby ok.
Wie ktoś co z Wasylem, kiedy koniec kontuzji?
|
Przecież Wasyl nie był i nie jest kontuzjowany
