Wyświetl pojedynczy post
Marcinnno
Senior Member
 
Od: 10.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#24
Stary 16.08.2019, 08:56
Mi się nie podoba to ustawienie 4-3-3. I dalej tak twierdze. Powinniśmy grac tak jak wcześniej, czyli 4-5-1. Każdy trener, który grał 4-3-3 marnie kończył. Nie życzę tego Stolarczykowi, ale ten system nie pasuje do nas i tyle. Dodatkowo mam nadzieje, że trener zacznie wyciągać jakieś wnioski, tzn zacznie robić wcześniej zmiany. Da zawodnikowi te 20, 25 minut i wykorzysta wszystkie zmiany, bo ostatnio to jest mega irytujące.
Odpowiedz cytując