Wyświetl pojedynczy post
mitmichael
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 11.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#21
Stary 16.08.2019, 08:32
Pele77 napisał(a):Wyświetl post
Jeżeli Wojtkowski będzie grał i nie ma problemu młodzieżowca na ten mecz to nie wyobrażam sobie żeby nasza szóstka ofensywna nie składała się z Kuby, Chuci, Vukana, Wojtkowskiego, Silvy i Brożka/ Drzazgi.
To slabo znasz trenera Stolarczyka, zwłaszcza jak nie ma Bashy to wezmie i wrzuci Boguskiego na DM
Odpowiedz cytując