Pele77 napisał(a):

|
Jeżeli Wojtkowski będzie grał i nie ma problemu młodzieżowca na ten mecz to nie wyobrażam sobie żeby nasza szóstka ofensywna nie składała się z Kuby, Chuci, Vukana, Wojtkowskiego, Silvy i Brożka/ Drzazgi.
|
To slabo znasz trenera Stolarczyka, zwłaszcza jak nie ma Bashy to wezmie i wrzuci Boguskiego na DM