Wyświetl pojedynczy post
Pele77
Senior Member
 
Od: 08.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#20
Stary 16.08.2019, 07:50
mitmichael napisał(a):Wyświetl post
Jezeli trener Stolarczyk nie zmieni ustawienia 4-3-3 (defensywna) na stara 4-2-3-1 (ofensywna, styl taki jaki lubi krakowska pilka.... i Wisła) to wyniki beda takie jakie sa, raz szczesliwie wygramy, raz przegramy, duzo goli przez to nie tracimy ale tez duzo nie strzelamy a to jest nasz najwiekszy mankament w tej chwili. Co do wracajacych Basha trenował indywidualnie i dzisiaj nie zagra, Kuba jest zdrowy i moze wyjsc w pierwszym skladzie, Wojtkowski wraca i pewnie wskoczy do pierwszego skladu, do treningow wrocił juz Burliga i wraca tez Hoyo-Kowalski. Najmocniejszego skladu na pewno nie zobaczymy bo zawsze wskoczy do niego uwielbiany przez wszystkich Boguski (majac w odwodzie Chuce). Oby przynajmniej Mak powedrował na ławke bo tez jest bezproduktywny.

Wywal Chuce a daj Boguskiego, jestem swiecie przekonany, ze trener Stolarczy tak własnie zrobi.
Jeżeli Wojtkowski będzie grał i nie ma problemu młodzieżowca na ten mecz to nie wyobrażam sobie żeby nasza szóstka ofensywna nie składała się z Kuby, Chuci, Vukana, Wojtkowskiego, Silvy i Brożka/ Drzazgi.
Odpowiedz cytując