Jezeli trener Stolarczyk nie zmieni ustawienia 4-3-3 (defensywna) na stara 4-2-3-1 (ofensywna, styl taki jaki lubi krakowska pilka.... i Wisła) to wyniki beda takie jakie sa, raz szczesliwie wygramy, raz przegramy, duzo goli przez to nie tracimy ale tez duzo nie strzelamy a to jest nasz najwiekszy mankament w tej chwili. Co do wracajacych Basha trenował indywidualnie i dzisiaj nie zagra, Kuba jest zdrowy i moze wyjsc w pierwszym skladzie, Wojtkowski wraca i pewnie wskoczy do pierwszego skladu, do treningow wrocił juz Burliga i wraca tez Hoyo-Kowalski. Najmocniejszego skladu na pewno nie zobaczymy bo zawsze wskoczy do niego uwielbiany przez wszystkich Boguski (majac w odwodzie Chuce). Oby przynajmniej Mak powedrował na ławke bo tez jest bezproduktywny.
pawlozm napisał(a):

Typuje takie ustawienie:
Buchalik - Sadlok, Klemenz, Janicki, Niepsuj - Savicevic - Silva, Wojtkowski - Kuba, Brożek, Chuca
|
Wywal Chuce a daj Boguskiego, jestem swiecie przekonany, ze trener Stolarczy tak własnie zrobi.