|
Typuje takie ustawienie:
Buchalik - Sadlok, Klemenz, Janicki, Niepsuj - Savicevic - Silva, Wojtkowski - Kuba, Brożek, Chuca
Osobiście bym jednak spróbował Serafin Szote na prawej obronie (może grać zarówno na stoperze jak i na PO) bo Niepsuj mnie nie przekonuje, a Burliga dopiero wznowił treningi.
|