Wyświetl pojedynczy post
pawlozm
Senior Member
 
 
Od: 02.2017
Skąd: R22

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#18
Stary 16.08.2019, 07:27
Typuje takie ustawienie:
Buchalik - Sadlok, Klemenz, Janicki, Niepsuj - Savicevic - Silva, Wojtkowski - Kuba, Brożek, Chuca
Osobiście bym jednak spróbował Serafin Szote na prawej obronie (może grać zarówno na stoperze jak i na PO) bo Niepsuj mnie nie przekonuje, a Burliga dopiero wznowił treningi.
Odpowiedz cytując