adfurle napisał(a):

Patrząc na wyniki dzisiejszych rewanżów el.LM, można się zadumać nad ścieżkami rozwoju dwóch znajomych zespołów, czyli Wisły i APOELu. Cypryjczycy w ciągu ostatnich 10 lat wykręcili 4 awanse do fazy grupowej LM i 3 do fazy grupowej LE. Dodać do tego już pewny 8 awans do fazy gr.LE lub nawet LM.
Czy ten APOEL postawił na szkolenie młodzieży? Nie. Skupuje ten międzynarodowy "szrot", ale z głową. Można śmiało napisać, że wyszli na tym wręcz fantastycznie. Miejscowi kibice dostali w ostatniej dekadzie całą masę radości....
|
Jest jeden problem. Cypr ma jeden z najlepszych systemów podatkowych więc przy tej samej pensji brutto masz dużo wyższą pensję netto. Plus skarbówka jest bardzo przyjazna dla ludzi.
Dokładne przeciwieństwo Polski.