Wyświetl pojedynczy post
pepe72
Senior Member
 
Od: 08.2005
Skąd: kraina gandzi i deszczu

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#107
Stary 15.08.2019, 22:23
Wehrmacht napisał(a):Wyświetl post
Osoby nawołujące do zmiany trenera, lub w ogole podwazajace jego umiejetnosci powinny zostac na pół roku przeniesione do Kobierzyna.

Nie chce mi sie nawet przywoływać przykładów Fornalika czy Stokowca, którzy majac nowe druzyny (bo sami do nich przyszli, a u nas przyszli nowi piłkarze) na poczatku grali gowno, a potem... no nie musze przypominac o co grała Lechia i co zrobił Piast w zeszlym sezonie.
Co ci Kobierzyn zawinił?
Statystyki Wisły na wykresach: https://canva.link/yvdnxcdu2c27ql1

Cele Wisły na sezon 2026/27
Na razie świętowanie awansu
Odpowiedz cytując