|
Ciężko wytypować skład, ale ja pokusze sie o taki który by mnie zadowlal:
Buchalik- Niepsuj, Klemenz, Wasilewski, Sadlok - Silva, Szot, Savicevic - Kuba, Brożek, Chuca , zmiany: Wojtkowski, Mak, Buksa
Ktoś wyżej wrzucił typ 3-1 i się pod tym podpisuje. Worek z bramkami musi się w końcu rozwiązać
|