Wyświetl pojedynczy post
Arek95
Senior Member
 
 
Od: 07.2017
Skąd: Gród Kraka

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#16
Stary 15.08.2019, 16:23
BlurgH napisał(a):Wyświetl post
Po kolei:
1. Jeśli nie zagra Basha, to znowu wyprowadzenie piłki od własnej bramki będzie wyglądało jak w okręgówce - znowu nikt nie podejdzie pod piłkę, rywal siądzie na stoperach i Buchaliku i skończy się długą piłką od bramkarza... a jak wiemy, nasz obecny pierwszy bramkarz ewidetnie nie przykładał się za juniorskich czasów do trenowania dalekich podań.

2. Jeśli piłkarze dalej będą grali tak niechlujnie (po meczu z Pogonią musiałem wykąpać oczy),to znowu spora część dobrze zapowiadających się akcji skończy się 40m przed bramką przeciwnika.

3. Skoro Chuca i Kuba dają sygnał, że są gotowi do gry, to trzymanie na boisku Maka i Bogusia wydaje się być nieporozumieniem.
4. Kwestia obrony - czy ktoś oprócz mnie uważa, że Janicki jest gorszy od Wasyla ?
5. Kamyczek do ogródka trenera - jak gra "nie żre" to zmiany się robi w 60 minucie, a nie w 80, bo nowi za 10 minut mogą nic nie wskórać...
Patrząc na powyższe - porażka, remis i wygrana mają takie samo prawdopodobieństwo zaistnienia.

A tak poza tym, to z okazji długiego weekendu przydałoby się zrobić kolejny w tym sezonie rekordzik frekwencji na stadionie.
1. Tak to prawda i niestety ale zanosi się na to ponieważ Basha nie wiadomo ile będzie pauzować bo nic nie wiadomo o jego urazie. Nadzieja w tym, że Wojtkowski wróci bo on miał stłuczoną nogę bez żadnego poważniejszego urazu.
2. Grają niechlujnie, bo z przodu nie ma ruchu do piłki. Brożek jest za wolny żeby nadążyć za wszystkimi akcjami, Mak się cofa a jak wdaje się w drybling to niemal co drugi zwód traci piłkę, a Boguski na skrzydle nie umie grać bo zawsze schodzi do środka i podwaja środkowego pomocnika lub schodzi za/przed Brożka w linię ataku.
3. Bo Chuca wygląda jeszcze słabo fizycznie i z każdym meczem powinien dostawać te 10/15 minut więcej. Kuba dopiero wrócił po 4 miesiącach kontuzji i nie można od niego wymagać cudów.
4. Tak, ja tak uważam. Na obecną chwilę Klemenz jest najlepszym stoperem, a Janicki sadzi troszkę sporo "kiksów" które w końcu zakończa się stratą wiekszej ilości bramek. Jednak z drugiej strony Wasyl też jest już wiekowy i nie jest tak zwrotny i dynamiczny przy szybkim napastniku.
5. No to jest też mega w....iające... Pomimo braku solidnej ławki to rzeczywiście czasami w 60 minucie wypada zrobić zmianę. Przykład ze Szczecina gdzie tracimy bramkę to powinniśmy od razu zrobić podwójną zmianę, żeby tą grę ożywić... Buksa, Bałaniuk, Chuca czy chociażby Kuba ostatnio z ławki weszli by na boisko i wypruli żyły bo każdy zawodnik wchodzący z ławki dąży tylko do tego żeby się pokazać lepiej od drugiego kolegi
Odpowiedz cytując