pawlozm napisał(a):

|
Mecz praktycznie cały czas pod naszą kontrolą. .
|
wtf? Trener mowi ze w 1 polowie nic sie nie ukladalo i nie moglismy wyjsc z pod pressingu Pogoni....
no ale standard, my mamy 2 akcje na gola to powinno byc 2-0 dla Nas,
przeciwnik ma 3 akcje na gole i uznajemy ze powinno byc 0-0, a te setki chuja warte
SADLOK kolejny mecz gowno.