Wyświetl pojedynczy post
szprotson
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 06.2005
Skąd: z boiska

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#106
Stary 15.08.2019, 10:47
pawlozm napisał(a):Wyświetl post
Mecz praktycznie cały czas pod naszą kontrolą. .
wtf? Trener mowi ze w 1 polowie nic sie nie ukladalo i nie moglismy wyjsc z pod pressingu Pogoni....

no ale standard, my mamy 2 akcje na gola to powinno byc 2-0 dla Nas,
przeciwnik ma 3 akcje na gole i uznajemy ze powinno byc 0-0, a te setki chuja warte

SADLOK kolejny mecz gowno.
cały nasz chuligański trud tobie ukochana ojczyzno

Odpowiedz cytując