|
ŁKS dobrze wystartował, ale dwa ostatnie mecze to porażki. Jestem pełen sympatii dla Moskala, bo uważam, że to jeden z niewielu polskich trenerów, który ma ciekawy pomysł na grę i jego drużyny miło się ogląda. Myślę jednak, że to jednak typowa jego drużyna - duże posiadanie piłki, dużo podań, ale koniec końców punktów tyle co Wisła. Punkt w tym meczu wydaje się minimum, a na więcej możemy liczyć, gdy zobaczymy skład.
|