Wyświetl pojedynczy post
Valdi88
Member
 
 
Od: 03.2016

Online

Ignoruj użytkownika Pomoc
#12
Stary 15.08.2019, 09:22
Pele77 napisał(a):Wyświetl post
Jeśli w pierwszym składzie będzie Kuba i Chuca, a wszystko na to wskazuje to nie wierzę, że Wisła nie strzeli co najmniej 2 goli. W ogóle ten mecz się zapowiada na pierwszy w prawie pełnym składzie i w związku z tym, że uważam że nasz najmocniejszy skład jest na pierwszą 8 będę srogo zawiedziony jeśli nie wygramy tego meczu zdecydowanie.

Nie byłbym taki pewien, że w pełnym składzie. Występ Bashy raczej mało prawdopodobny.
Odpowiedz cytując