Wyświetl pojedynczy post
Pele77
Senior Member
 
Od: 08.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10
Stary 15.08.2019, 08:29
Jeśli w pierwszym składzie będzie Kuba i Chuca, a wszystko na to wskazuje to nie wierzę, że Wisła nie strzeli co najmniej 2 goli. W ogóle ten mecz się zapowiada na pierwszy w prawie pełnym składzie i w związku z tym, że uważam że nasz najmocniejszy skład jest na pierwszą 8 będę srogo zawiedziony jeśli nie wygramy tego meczu zdecydowanie.
Odpowiedz cytując