Wyświetl pojedynczy post
s1mone
Senior Member
 
 
Od: 03.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5
Stary 14.08.2019, 19:30
Wyczuwam meczycho patrząc na sposób gry piłką obydwóch drużyn.


Czyli jak to w ekstraklasie, pewnie skończy się 0:0 z dwoma strzałami w światło


Żarty na bok.

Trzymamy mocno kciuki za Wisełkę, w końcu gramy u siebie. Czuję, że w końcu przełamiemy indolencję z przodu.
Odpowiedz cytując