Brożek naszym najlepszym graczem? Może i się nie znam, i faktycznie Basha, Savicevic, Klemenz czy Kuba są bez porównania gorsi, rzeczywiście mamy jednego Brożka i reszta składu na okręgówkę najwyżej.
Tak swoją drogą przypomnijscie sobie co grali Kostal czy Kolar na początku pobytu w Wiśle. Nie widzę powodu czemu taki Drzazga, Kumah czy Bałaniuk nie mieliby podobnie odpalić w którymś momencie (o ile Krzysiek swojego szczytyu kariery nie miał w poprzednim sezonie

)