|
Mecz praktycznie cały czas pod naszą kontrolą. Patrzac, ze gralismy w Szczecinie z tak chwalona przez wszystkich Pogonia to naprawdę dobry prpgnostyk. Ani przez chwilę oglądając spotkanie nie było wrażenia, że to Pogoń dyktuje warunki. Na drugą połowę Wisła wyszła z dobrym ofensywnym nastawieniem i po 10 minutach bramka z roznego. Pechowo. 2 super okazje Boguskiego ,po jednej Brożka, Kuby, brakło skuteczności. Przyjdą bramki, spokojnie. Mimo, że mecz był pod kontrolą ale grany zdecydowanie asekuracyjnie z naszej strony to i tak kilka dogodnych okazji było.
Jeśli Basha i Wojownik będą gotowi to skład widziałbym na ŁKS taki:
Buchal - Sadlok, Janicki, Klemenz, Niepsuj - Basha - Vukan, Wojo - Chuca, Silva, Kuba.
Myślę, że Silva bardzo dobrze odnalalzlby się jako falszywa 9 w tym ustawieniu. Ma warunki żeby się zastawic, umie przetrzymać piłkę.
|