|
Osoby nawołujące do zmiany trenera, lub w ogole podwazajace jego umiejetnosci powinny zostac na pół roku przeniesione do Kobierzyna.
Nie chce mi sie nawet przywoływać przykładów Fornalika czy Stokowca, którzy majac nowe druzyny (bo sami do nich przyszli, a u nas przyszli nowi piłkarze) na poczatku grali gowno, a potem... no nie musze przypominac o co grała Lechia i co zrobił Piast w zeszlym sezonie.
|