|
Jeżeli wszyscy zawodnicy byliby gotowi na mecz z ŁKS to wg mnie optymalne ustawienie: Buchalik- Sadlok, Janicki, Klemenz, Niepsuj - Basha, Wojtkowski Savicević - Chuca, Brożek, Kuba
Gdyby Wojtkowski nie był gotowy: Buchalik - Grabowski, Sadlok, Klemenz, Niepsuj - Basha, Silva, Savicević - Chuca, Brożek, Kuba
Ewentualnie za Niepsuja Bury ..... to chyba na dzień dzisiejszy optymalny skład. W kwestii Wasyla się nie wypowiadam, bo skoro Stolarczyk daje go na 3 stopera, to może chodzi o oszczędzanie w kwestii obciązeń/kartek na dalszą część sezonu (derby, Legia, Kuchenkorz)
JAZDA, JAZDA, JAZDA BIAŁA GWIAZDA !!!!!!!!!!!!!!!!!!
|