|
80% komentarzy przed meczem było typu: ,,remis biorę w ciemno", "jak coś ugramy to super". Przyszła spodziewana przez wszystkich porażka, a tu jednak widzę wielkie zdziwienie czemu tak się stało.
Ja osobiście widziałem poprzednie mecze Pogoni i wcale nie grali tak super jak na to ile mieli punktów i liczyłem, że jednak coś przywieziemy. Niestety zagraliśmy tak samo przeciętnie jak w poprzednich meczach (albo nawet jeszcze gorzej) i wracamy bez punktów
Mamy skład jaki mamy, bez napastnika niewiele się zmieni. Można się zachwycać Brożkiem tylko co z tego, jak po 4 meczach mamy 1 bramkę. Raz wygramy potem dwa razy przegramy, potem raz wygramy, raz zremisujemy i znowu przegramy dwa razy. Zdarzy się jakaś seria 3 zwycięstw co pozwoli na spokojne 10 miejsce w tabeli i to tyle.
Jak znowu wygramy 2x derby, dług zmniejszy się o kolejne kilka mln, to byleby się utrzymać i uznaję sezon za super udany
Ostatnio edytowane przez Gunner1906 : 13.08.2019 o godz. 08:06.
|