Adrio napisał(a):

jeżeli ktoś widział kolosalna róznice poziomów w naszych dotychczasowych meczach to chyba jest z nim coś nie tak. Każdy mecz był wyrównany w każdym meczu oba zespoły stwarzały sytuacje i oba zespoły miały setki. Dwa mecze przegraliśmy nieznacznie, jeden wygraliśmy nieznacznie z Górnikiem który nam nie leżał zazwyczaj i jeden zremisowaliśmy z drużyną która wydaje się kadrowo silniejsza od nas.
Każdy mecz graliśmy w inny ustawieniu czyli zgrania mamy 0.
Dwie porażki notujemy z drużynami które można powiedzieć są w formie ale w meczu z nami męczyli bułe i równie dobrze oba te mecze mogły się zakończyć inaczej.
Jeszcze nie czas na panikę bo liga jest długa...
|
Dodalbym jeszcze, ze na przestrzeni 4 kolejek, zadna z druzyn, z ktorymi gralismy, nie przegrala meczu z inna druzyna.